Jak Zarabiać na Wzrostach i Spadkach Rynków Finansowych?

Zdobądź Umiejętności

Praktyk Tradingu

To całodniowe szkolenie warsztatowe + dodatkowa edukacja online, która OD PODSTAW i w praktyczny sposób pokazuje:

 • Jak posługiwać się platformą do zawierania transakcji
 • Jak analizować wykresy poszczególnych rynków, aby przewidywać spadek/wzrost
 • Jak rozpoznawać najskuteczniejsze formacje spadku/wzrostu
 • Jak minimalizować ryzyko i zabezpieczać swój kapitał
 • Jak stosować tą wiedzę w praktyce do zarabiania pieniędzy

Teraz 50% zniżki

Przy rejestracji użyj
KODU rabatowego 7777

Dzienny Obrót Rynków To Ponad SIEDEM TRYLIONÓW USD

Damian Karbowiak – Pierwszy uczeń Fraktal Trader

1 of 2

Dobry miesiąc 🙂

2 of 2

W miejscu na 5 cyfrowy kod zniżkowy podaj 7777 (cztery 7) – to specjalny kod, promocyjny, który obniży cenę warsztatów o 50% – skorzystaj póki działa.

Dlaczego Warto Zainwestować w
Praktyczne Zdolności Zarabiania?

Czy zauważyłeś, że naprawdę bogaci ludzie mają jedną wspólną cechę? Wszyscy potrafią inwestować. Czasem jest to ich główne źródło dochodu, a czasem dodatkowe. Zawsze jednak praktyczna znajomość rynków rozwija w nas inteligencję finansową. Wiedza i zdolności, których nabędziesz, przekładają się na poprawę niemal wszystkich aspektów życia. Od biznesu i pieniędzy, aż po relacje.

Dodatkowe pieniądze

Pieniądze podobno szczęścia nie dają. Jednak ciężko jest spełniać się i realizować w ubóstwie.

Wymarzony styl życia

Czas już przestać odmawiać sobie i zacząć brać z życia to co najlepsze. Zamiast zastanawiać się "czy mnie stać?", zaczniesz myśleć "Czy ja to teraz chcę?"

Zawód przyszłości

Trader to zawód przyszłości. Dodatkowe umiejętności handlu na rynkach finansowych jakie zdobędziesz, pozwolą Ci zabezpieczyć swoją przyszłość.

Pomnażaj Oszczędności

W dzisiejszych czasach nie wystarczy oszczędzać. Trzeba umieć inwestować i pomnażać kapitał. To jedyna droga do bogactwa.

Bezpieczeństwo finansowe

Więcej pieniędzy co miesiąc w Twoim budżecie, to spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czas wolny dla siebie i bliskich

Możesz zarabiać z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do internetu i zainstalowana platforma. Doświadczeni traderzy na analizy i rozegrania poświęcają jedynie 30min dziennie.

Zostań Praktykiem Tradingu

Decydując się na uczestnictwo w warsztatach praktycznego tradingu otrzymujesz:

 • 10h warsztatów na sali z pełnym wsparciem doświadczonych traderów
 • Kontynuowanie nauki ONLINE (cykl webinarów)
 • Autorski wskaźnik analizujący rynki
 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB
 • Dostęp do części serwisu z analizami (Trader Support)
 • Materiały edukacyjne w formie elektronicznej
 • Notatnik, długopis, materiały szkoleniowe

Czego się nauczysz?

Edukacje zaczynamy od podstaw tak, aby nawet osoby bez doświadczenia mogły wszystko zrozumieć. Potem stopniowo przechodzimy do coraz bardziej zaawansowanych tematów. Wszytko starając się tłumaczyć w maksymalnie przystępny i zrozumiały sposób.

 • Obsługa platformy do zawierania transakcji
 • Najpotężniejsze formacje wzrostu i spadku
 • Sposoby na określania trendu
 • Określanie punktów zwrotnych w trendzie
 • Czytanie nastrojów rynkowych z zachowania ceny
 • Sposoby minimalizacji ryzyka
 • Panowanie nad emocjami podczas inwestowania
 • Oraz wiele, wiele więcej...

Czy To Naprawdę Działa?

Być może jesteś sceptyczny i zastanawiasz się czy to w ogóle działa? 

Czy w ten sposób naprawdę można zarabiać pieniądze?

Najlepszym faktem i niepodważalnym dowodem jest nasz rachunek inwestycyjny, który otwarcie publikujemy.

Damian Karbowiak

1 of 2

Porsche Cayman

Na co dzień Damian jeździ Porsche Cayenne. Teraz szuka nowej zabawki na weekendy i testował ten model.

2 of 2

Damian

Damian jest pierwszym uczniem Kamila Partyki. Jako młody chłopak próbował swojego szczęścia w wielu zawodach. W tym wyjechał za dobrą pracą za granicę. Jednak okazało się, że to właśnie zarabianie na rynka finansowych jest dla niego najlepszą opcją.

Nie tylko dochodowe, ale i pasjonujące.

Dlatego postanowił przyłączyć się do zespołu i szerzyć tą wiedzę dalej.

Dariusz

Dariusz jest przedsiębiorcą z południowej części polski. Z sukcesami prowadzi swoje firmy. Przedsiębiorczy i obrotny. W tradycyjnym “biznesie” wkurzają go problemy kadrowe i duże koszty.

Dlatego zawsze szukał dodatkowego sposobu pomnażania pieniędzy. Jego początki na rynkach sięgają 5 lat wstecz.  Jednak wtedy wyniki nie były satysfakcjonujące. Szukał więc skuteczniejszych strategii. W ten sposób trafił na Fraktal Trader. 

Dogłębnie poznając naszą zaawansowaną metodologię handlu wyciągnął z niej wiele dla siebie. Teraz stanowi to jego dodatkowy bardzo przyjemny dochód. Odwiedziliśmy go z kamerą, gdy spełnij kolejne ze swoich marzeń – odbiór nowego Mercedesa.

Wojtek

Wojtek o Fraktal Trader dowiedział się na imprezie od zadowolonego kolegi. Na początku był bardzo sceptyczny i ciągle zadawał sobie pytanie: “Jak to jest, że oni uczą tego zarabiania na giełdzie? Pewnie to jakaś ściema. Bo jakby potrafili zarabiać na rynku, to by nie szkolili”. Jednak to co go przekonało do pójścia na warsztat to konkretne efekty (pod postacią zarobionych $) tego kolegi. W końcu to naprawdę niewielka inwestycja za cały dzień warsztatów.

Wojtek nie rzucił swojej pracy (którą kocha) i wcale nie został pełnoetatowym traderem. Ale po ostrożnym etapie nauki na małych kwotach, teraz jest w stanie dla przyjemności dorabiać sobie całkiem sensowne sumy.  Za ostatni rok było to 33 tyś. USD.  Na screenie widzisz jeden z przelewów z konta Klimex CM.

 

Kacper

Kacper jest młodych chłopakiem, który zawsze mocno walczył o to, aby mieć “lepsze jutro”. Zaraz po szkole próbował swoich sił wraz ze znajomym w branży nieruchomości. Niestety interes nie szedł tak jak powinien. Brak klientów, nie płacili na czas, a do tego nawet jak już, to prowizje były małe. Dlatego szukając alternatywy trafił właśnie na Fraktal Trader.

Po etapie nauki okazało się, że to jest strzał w dziesiątkę. Zostawił wszystko i zajął się tylko handlem na rynkach finansowych. Dzięki temu spełnił swoje marzenia, na które wcześniej brakowało pieniędzy: Własne nowe BMW 5, mieszkanie i kochany pies “Timo”. 

Ekipa Fraktal Trader szybko dostrzegła wyniki i talent Kacpra. Zaproponowaliśmy mu współpracę. Teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi absolwentami, pomagając im osiągnąć podobny sukces.

Kacper Kaczor

1 of 4

Nowe BMW 5

Spełnienie Marzenia Kacpra

E0 DUCK – jego indywidualna rejestracja (aby nikt nie mówił, że z wypożyczalni 😉 )

2 of 4

Kacper regularnie wypłaca zyski (w USD, bo używamy zagranicznych UCZCIWYCH brokerów)

3 of 4

Timo 😉

4 of 4

Tak naprawdę jednak nie wierz nam na słowo. Przyjdź na warsztaty i przekonaj się sam. 

Dla kogo są te Warsztaty?

Przede wszystkim dla osób, które chcą od PODSTAW poznać żelazne zasady regularnego zarabiania na wzrostach i spadkach rynków finansowych tworząc tym samym dodatkowe źródło dochodu oprócz pracy na etacie lub prowadzenia własnej firmy.

Jednocześnie dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki i poszukują  usystematyzowanej strategii, która jest sprawdzona, działa w praktyce i jest poparta długoterminowymi wynikami.

Jak wygląda proces edukacji?Łącznie kilkanaście godzin praktycznej wiedzy podzielonej na warsztaty stacjonarne, a także online.

W trakcie warsztatów stacjonarnych, które odbywają się w godzinach 10.00 – 20.00, uczestnik otrzymuje niezbędną wiedzę, aby nauczyć się unikać najczęstszych pułapek, a także wykorzystywać pojawiające się okazje, aby zamieniać je na regularne zyski.

Przez całe zajęcia omawiane są najskuteczniejsze formacje do zawierania transakcji na wzrosty i spadki poszczególnych instrumentów inwestycyjnych, które znane są od wielu lat i stosowane przez największe banki inwestycyjne, fundusze inwestycyjne, a także hedgingowe. Ponadto pojawia się także innowacyjne podejście do transakcji krótkoterminowych wykorzystujących autorski wskaźnik CS.

Wykorzystanie dźwigni finansowej [ praktyczne jej zastosowanie szczegółowo tłumaczą trenerzy prowadzący ] pozwala bardzo elastycznie podejść do zawieranych transakcji, które można wykonywać na walutach, surowcach, indeksach giełdowych, a także największej kryptowalucie jaką jest BTCUSD.

Jednakże proces decyzyjny opiera się na ściśle określonej procedurze, która jest prosta i niezwykle skuteczna w zastosowaniu łącząc jednocześnie maksymalizowanie zysku przy jednoczesnym ograniczaniu ryzyka.

Odpowiednio dobrane praktyczne zadania pozwalają spojrzeć na wykres w taki sposób, aby wszystko było czytelne, brzmiało zrozumiale i aby każdy mógł uchwycić sens zarabiania.

Generalnie rzecz ujmując w warsztatach biorą udział różne grupy zawodowe począwszy od lekarzy, prawników, nauczycieli, przedsiębiorców, pracowników fizycznych, a także studentów. W większości przypadków trading w oparciu o współpracę i wykorzystanie w praktyce metodologii Fraktal Trader pozwala zarabiać dodatkowe pieniądze bez rezygnowania z dotychczasowo wykonywanych zajęć. Wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o górną granicę, ale zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa tradingiem powinny zajmować się osoby, które ukończyły 18 rok życia. Możesz handlować z dowolnego miejsca na Ziemi, byle by Twoje urządzenie elektroniczne [ laptop , tablet , telefon ] miał połączenie z internetem.

Główną motywacją nauki tej profesji jest stworzenie zabezpieczenia finansowego rodziny i najbliższych w połączeniu z osobistymi planami, które mogą się urzeczywistnić i wyjść ze sfery tylko i wyłącznie marzeń.

Po ukończeniu warsztatów stacjonarnych czeka dodatkowo cykl 5 spotkań online, każde po 1,5 godziny w formie webinarów, które odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Główny cel to usystematyzowanie i ugruntowanie wiedzy, która została przekazana na sali szkoleniowej i można przenieść ją na żywy rynek w praktyce.

Opinie o warsztatach Fraktal Trader

Edukacje zaczynamy od podstaw tak, aby nawet osoby bez doświadczenia mogły wszystko zrozumieć. Potem stopniowo przechodzimy do coraz bardziej zaawansowanych tematów. Wszytko starając się tłumaczyć w maksymalnie przystępny i zrozumiały sposób.

Gwarancja Satysfakcji

Jesteśmy pewni jakości warsztatów, które prowadzimy. Dlatego całe ryzyko bierzemy na siebie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony, to zwrócimy Ci pełną kwotę. Jak widzisz możesz na tym tylko skorzystać.

Pytania i Odpowiedzi

Na warsztatach pracujemy praktycznie. Dlatego musisz wziąć ze sobą komputer (laptopa). Po rejestracji otrzymasz e-maila z dodatkowymi informacjami. Między innymi instrukcję instalacji oprogramowania na którym pracujemy. Jeśli jednak miałbyś z tym problem, to zgłoś się do osoby prowadzącej zajęcia. Pomoże Ci to zrobić.

Zapewniamy dostęp do internetu, oraz prądu (przedłużacze). Ponadto serwis kawowy i przekąski w przerwach. Lunch jest we własnym zakresie.

Tak. Uczymy od zupełnych podstaw. Krok, po kroku, aż do rzeczy zaawansowanych.

Absolutnie nie. Trading polega głównie na analizie wykresów i mądrym zarządzaniu swoim kapitałem. Do tego przydaje się dobry wzrok i trzymanie emocji na wodzy.

NIC. Na początku polecamy inwestować w wiedzę i własny rozwój. Naukę rozpoczynamy od platformy DEMO, na której możesz sprawdzić i przetestować całą metodologię. Dopiero po obyciu i nabraniu wprawy polecamy inwestować pierwsze prawdziwe pieniądze. Wtedy sensowne minimum to kilkaset dolarów (ok. 300). 

To zależy tylko od Ciebie – w jaki sposób będziesz inwestował i z jakiej kwoty startował. Są u nas osoby, które regularnie wypłacają nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów zysków miesięcznie.

Tak naprawdę głównym ograniczeniem jest nasza psychika, emocje i doświadczenie. Obracając dużymi kwotami przestajemy myśleć logicznie i popełniamy błędy. Dlatego zaczynaj od małych kwot i stopniowo pnij się w górę.

Z wielu powodów:

 1. Ucząc innych sami się doskonalimy.
 2. Budujemy środowisko osób wspierających się i handlujących według naszej metodologii, co przynosi korzyści wszystkim.
 3. Dywersyfikujemy swoje dochody.
 4. Edukacja finansowa w Polsce niestety kuleje – chcemy to zmienić.
 5. Naszym celem jest dalszy rozwój i stworzenie funduszu hedgingowego. Spośród osób po warsztatach wyłaniamy osoby uzdolnione, które chcą dalej się rozwijać i wziąć udział w tym projekcie.

Na początku był tylko jeden człowiek – Kamil Partyka. Teraz cały zespół Fraktal Trader liczy kilkadziesiąt osób. Praktycznie wszyscy poznaliśmy się podczas warsztatów i dalszej wspólnej edukacji online.

Więc jak najbardziej TAK. Jeśli będziesz chętny i miał wyniki, które możesz udokumentować, to jak najbardziej znajdzie się dla Ciebie miejsce.

Nie. Do tego trzeba mieć specjalne uprawniania. Pracujemy nad tym, ale to bardzo skomplikowany i długotrwały proces.

Realnie od 3 do 5 lat. Organizacja i spełnienie wszystkich formalności to skomplikowany proces.

Konieczna do tego jest licencja doradcy inwestycyjnego. W tej chwili w całej Polsce tylko 712 osób posiada takie uprawnienia (możesz sprawdzić na stronie KNF). Jeden z członków naszego zespołu jest w trakcie starań o uzyskanie tych uprawnień. 

Broker to pośrednik, u którego deponujesz środki. Przyjmuje Twoje zlecenia kupna/sprzedaży.
Mamy swojego sprawdzonego partnera który:

 • Jest uczciwy
 • Wypłaca pieniądze
 • Oferuje najlepsze ceny od renomowanych dostawców płynności
 • Posiada polski support
 • Oferuje dużą dźwignię (1:100 – 1:500)
 • Pozwala grać od 0.01 LOT
 • Wpuszcza zlecenia w rynek i nie majstruje przy wykresach (wszyscy mamy takie same – co uwierz mi nie jest standardem)
 • Działa pod najostrzejszą regulacją (ASIC)
 • Posiada odpowiednie zabezpieczenia + dodatkowe ubezpieczenia naszych zdeponowanych środków.

Nie jest najtańszy, bo stawiamy na bezpieczeństwo i jakość.
Nie ma jednak żadnego przymusu i sam możesz używać dowolnego, którego wybierzesz.

Ruchy ceny na rynkach składają się z dwóch rzeczy:

 1. Przypadku i chaosu (np. nieprzewidziane wydarzenia)
 2. Uporządkowanych fraktalnych schematów, które występują ciągle w przyrodzie i się powtarzają. 

Ze względu na występującą losowość nie da się mieć 100% skuteczności. Jednak nie ma takiej potrzeby. Odpowiednio zarządzając kapitałem możemy wykorzystać przewagę statystyczną, jaką zyskujemy dzięki wiedzy o najczęściej sprawdzających się schematach.

 1. Konsument ma prawo odstąpić od umowy dotyczącej kursu/warsztatu
  podstawowego w terminie 21 dni od dnia zawarcia umowy („Gwarancja satysfakcji”).
 2. Oświadczenie o odstąpieniu wraz ze wskazaniem numeru rachunku bankowego należy wysłać na piśmie na adres: Fraktal Trader Sp. z o.o. International Sp.k., ul. Pocztowa 16/7, 91-464 Łódź.
 3. W przypadku, gdy Konsument, który skorzystał z Gwarancji satysfakcji wnosi również o zwrot kosztów dojazdu zobowiązany jest załączyć do oświadczenia dowody potwierdzające ich poniesienie.
 4. Koszty zakupu kursu podstawowego oraz uznane przez Organizatora koszty dojazdu zostaną zwrócone przez Organizatora w terminie 3 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu.
 5. Organizator ma prawo odmówić zwrotu kosztów dojazdu, jeżeli poweźmie uzasadnione wątpliwości co do ich rzeczywistego poniesienia przez Konsumenta.
 6. W przypadku odmowy przez Organizatora zwrotu ceny zakupu kursu lub kosztów dojazdu, Konsumentowi przysługuje prawo wniesienia reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania pisemnej odmowy ich zwrotu.
 7. Reklamację należy złożyć na piśmie na adres wskazany w pkt. 2 powyżej.
 8. Organizator ustosunkuje się do reklamacji na piśmie w terminie 14 dni od jej otrzymania.