Fraktal Trader News

Podsumowanie roku 2019 (Hańba TJS)

“Czy to prawda, że fundacja TJS haniebnie WYKORZYSTAŁA naiwność ludzi do WŁASNYCH CELÓW biznesowych i pozostawiła ich STRATNYCH na kilkadziesiąt tysięcy PLN zupełnie NIE PRZEJMUJĄC SIĘ ich losem?”

To jedna z wielu myśli, która przychodzi nam do głowy, gdy podsumowujemy roku 2019.

Firma Fraktal Trader powstała z pasji do rynków finansowych. Nie jest to łatwy kawałek chleba, ale gdy masz dobry system, dobrego nauczyciela, cierpliwość i pokorę, to w końcu zaczniesz wyjmować z rynku konkretne sumy. Większe niż każda praca na etacie i nie jeden biznes.

Prawdopodobnie jako jedyna firma szkoleniowa przejrzyście i uczciwie pokazywaliśmy długoterminowe wyniki, zweryfikowane konta i rachunki inwestycyjne podpięte pod niezależny portal MyFXBook. Cały zespół Fraktal Trader wychodzi z założenia, że kursanci powinni widzieć jak mistrzowie radzą sobie w codziennym boju na poszczególnych instrumentach inwestycyjnych, bo przecież to od nas jako mentorów z praktycznym doświadczeniem chcą uczyć się tej wspaniałej sztuki. Firma rosła w siłę.

Pojawiało się coraz więcej kursantów z niesamowitymi rezultatami finansowymi. Jak się później okazało, nasze sukcesy działały na naszą konkurencję jak czerwona płachta na byka.

Tutaj można przywołać cytat Josha McDowella i Billa Jonesa, którzy twierdzą, że zazdrość jest wywoływana celowo i jej powód jest oczywisty. Zazdrość może wystąpić w sytuacjach, które wydają się stanowić nikłą dla niej podstawę. Tam gdzie występują częste i silne przejawy zazdrości, prawdziwym ich powodem jest zazwyczaj poczucie niepewności.

 

W konsekwencji haniebny i agresywny atak nastąpił w grudniu 2018r.

Tchórzliwie, kłamliwie i obraźliwie zburzono czas spokoju, gdy byliśmy na zasłużonych wakacjach po drugiej stronie globu i nie mogliśmy odpowiedzieć.

Na początku myśleliśmy, że to jakaś pomyłka i wszystko zaraz wyjaśnimy. Potem braliśmy to za megalomanie klauna w czapce, który ma się za Napoleona polskiego tradingu. Teraz, gdy toczą się rozprawy w Sądzie z naszego powództwa przeciwko Fundacji Trading Jam nie ma cienia wątpliwości, że były to celowe działanie biznesowe niszczenia konkurencji. Dowody zostały złożone w aktach sprawy.

Zbyt wielu klientów zaczęliśmy im odbierać, więc mieliśmy zniknąć.

Obrzucono nas błotem. Próbowano zrobić z nas oszustów, manipulatorów i złodziei. Jak doszły nas słuchy OBIECANO ludziom pieniądze [7:53s w filmie] i stanowiska w spółkach satelitach za to, że będę KŁAMAĆ na nasz temat. Trzeba przyznać, że plan zniszczenia Fraktal Trader był sprytny i dobrze przemyślany. Nie da się ukryć, że niektórzy na samym początku uwierzyli w te wszystkie oszczerstwa wymierzone w naszym kierunku.

Chichot losu

Stanowiska skończyły się na kilkukrotnym występie w roli “eksperta” w nic nieznaczących filmikach, a pieniędzy nikt nie zobaczył.

Za to my nie mogliśmy pozostać obojętni na takie łamanie prawa.

Zaczęliśmy po kolei wytaczać kolejne sprawy sądowe, aby udowodnić kto ma rację. Po roku mamy już 3 WYROKI na naszą KORZYŚĆ.

Już 3 RAZY Z RZĘDU sąd uznał wszelkie pomówienia w naszym kierunku za kłamstwa i zarządził po kilkadziesiąt tysięcy złotych ODSZKODOWANIA ( z których większość przekazujemy na cele charytatywne).

Z jednej strony – szkoda nam tych ludzi. Dali się zmanipulować, a teraz puka do nich KOMORNIK.

Z drugiej strony – bezmyślnie podchwycili retorykę TJS i jawnie KŁAMALI w zamian za potencjalne korzyści. Zachowali się WSTRĘTNIE i PODLE – takie patologiczne zachowania trzeba tępić.

To był dla nas ciężki rok, ale mimo wszystko DZIĘKUJEMY naszym wrogom. Pokazali nam gdzie były błędy i co jeszcze możemy robić lepiej dla całej społeczności osób, które chcą się nauczyć zarabiać na rynkach finansowych.

 

▶️ Wiele osób zastanawiało się kto ma rację w tym sporze. Teraz po 3 wyroku na naszą korzyść nie ma już żadnych wątpliwości.

 

Dlatego cieszymy się, że temat pomówień i zarzutów jest w zasadzie zamknięty. Owszem, sprawy będą się jeszcze ciągnęły. Będą kolejne procesy i jeszcze większe odszkodowania dla nas, ale to już “w tle i tak przy okazji”.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie w poprzednim burzliwym roku i jednocześnie zapraszamy do wspólnego rozwoju i działania na jeszcze wyższym poziomie w 2020r.

Zespół FT.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zarabiaj na wzrostach i spadkach rynków finansowych

Kliknij przycisk i sprawedź szczegóły
Szkolenie z Inwestycji

Leave a Comment