Niedawno odbyło się weekendowe spotkanie podsumowujące ponad roczną działalność FRAKTAL TRADER. Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć i współpracować na szerszym polu, to być za rok spotkamy się razem na podobnym wyjeździe. ​

Kliknij PLAY i zobacz jak to wyglądało:

Część nieoficjalna (urodziny Damiana) i alkohol zostały ograniczone do niezbędnego minimum 😉 Naprawdę! 

Przez większość rozmawialiśmy i planowaliśmy jak sprawić, aby nasi kursanci zarabiali jeszcze częściej i więcej.

Dobre opinie, faktyczne zarobki i zadowolenie ludzi ze szkoleń i dalszej współpracy - to jest główny czynnik, który pozowli dalej nam się dynamicznie rozwijać i osiągać jeszcze ambitniejsze plany.

Doszliśmy między innymi do wniosku, że najważniejsze jest WSPARCIE po samym szkoleniu. Dlatego obecnie przygotowujemy i rozszerzamy kolejne przywileje dla naszych absolwentów:

 • check
  Dodatkowe wskaźniki - które potwierdzają odpowiedni moment na wejście według naszych strategii
 • check
  Specjalny elektroniczny dziennik transakcji - pozwalający prześledzić historię Twoich zagrań i wyciągnąć wnioski, alby ograniczyć stratne pozycje
 • check
  Materiały i wiedza z psychologii tradingu - dołączenie do naszego zespołu doświadczonego psychologa, który jednocześnie jest inwestorem i doskonale zna tematykę.
 • check
  Powtarzanie, wspólna nauka, edukacja - Doświadczeni traderzy będą pokazywać jak grają i stosują naszą metodologię. Więcej spotkań na żywo i analiz w tygodniu, gdy rynki działają.
 • check
  Oraz wiele, wiele, więcej...

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, gdzie zobaczysz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem na rynkach finansowych, tak aby faktycznie regularnie zarabiać. Kliknij przycisk i sprawdź opinie i obierz zniżkę.