Fraktal Trader News

Podsumowanie Rocznej Działalności FRAKTAL TRADER

Niedawno odbyło się weekendowe spotkanie podsumowujące ponad roczną działalność FRAKTAL TRADER. Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć i współpracować na szerszym polu, to być za rok spotkamy się razem na podobnym wyjeździe.

Kliknij PLAY i zobacz jak to wyglądało:

 

Część nieoficjalna (urodziny Damiana) i alkohol zostały ograniczone do niezbędnego minimum 😉 Naprawdę!

Przez większość rozmawialiśmy i planowaliśmy jak sprawić, aby nasi kursanci zarabiali jeszcze częściej i więcej.

Dobre opinie, faktyczne zarobki i zadowolenie ludzi ze szkoleń i dalszej współpracy – to jest główny czynnik, który pozowli dalej nam się dynamicznie rozwijać i osiągać jeszcze ambitniejsze plany.

Doszliśmy między innymi do wniosku, że najważniejsze jest WSPARCIE po samym szkoleniu. Dlatego obecnie przygotowujemy i rozszerzamy kolejne przywileje dla naszych absolwentów:

  • Dodatkowe wskaźniki – które potwierdzają odpowiedni moment na wejście według naszych strategii
  • Specjalny elektroniczny dziennik transakcji – pozwalający prześledzić historię Twoich zagrań i wyciągnąć wnioski, alby ograniczyć stratne pozycje
  • Materiały i wiedza z psychologii tradingu – dołączenie do naszego zespołu doświadczonego psychologa, który jednocześnie jest inwestorem i doskonale zna tematykę.
  • Powtarzanie, wspólna nauka, edukacja – Doświadczeni traderzy będą pokazywać jak grają i stosują naszą metodologię. Więcej spotkań na żywo i analiz w tygodniu, gdy rynki działają.
  • Oraz wiele, wiele, więcej…

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, gdzie zobaczysz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem na rynkach finansowych, tak aby faktycznie regularnie zarabiać. Kliknij przycisk i sprawdź opinie i obierz zniżkę.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zarabiaj na wzrostach i spadkach rynków finansowych

Kliknij przycisk i sprawedź szczegóły
Szkolenie z Inwestycji