Opinie o Fraktal Trader

Fraktal Trader Opinie

Zobacz co mówią o nas inni. Zwłaszcza osoby, które mieliśmy przyjemność uczyć inwestowania na rynkach kapitałowych. Ich opinia z przebiegu warsztatów i uzyskiwanych potem efektów jest chyba najlepsza rekomendacją.

Jeśli chcesz nauczyć się jak regularnie zarabiać na rynkach finansowych, to kliknij przycisk poniżej i sprawdź nasze warsztaty.

Opinie z Fanpage FB Kamila K. Partyki

Fedyna Krzysztof
Fedyna Krzysztof
11 kwietnia 2019
Czytaj więcej
Warsztaty, które poprowadził Kamil miło mnie zaskoczyły. Wiedze przekazuje w klarowny sposób. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że wszystkie prognozy, które wyliczył w weekend sprawdziły się w środę- zdecydowanie nie jest to przypadek, a ogrom wiedzy i doświadczenia Kamila. Świetne jest również podkreślanie "pułapek" i ryzyka związanego pod kątem zawierania transakcji- szeroko pojęta strategia, której należy się trzymać. Jak to z każdą nową umiejętnością bywa trzeba powtarzać więc Dzięki Kamil za ten weekend i do zobaczenia na kolejnych warsztatach.
Patryk Mańko
Patryk Mańko
23 września 2018
Czytaj więcej
Pomimo tego, że na warsztacie nie miałem nikogo znajomego i myślałem, że przesiedzę jak kołek to Kamil prowadząc wykład nie dał w ogóle tego odczuć. Tak pozytywny człowiek przyciąga samych pozytywnych ludzi i integracja z tym środowiskiem nie była żadnym problemem. Sposób w jaki są prowadzone zajęcia nie nudzi a wręcz przeciwnie, osobiście nakręcałem się z godziny na godzinę i chłonąłem wiedzę, która jest o tyle cenna, że jest praktyczna bo pochodzi z doświadczenia. Prócz dużej wiedzy dotyczącą swojej profesji, Kamil bardzo dobrze podchodzi z kwestii psychologicznej do swoich słuchaczy. Jestem bardzo zadowolony i nie żałuję. Mam nadzieję, że to będzie mój przełomowy moment w życiu. Pozdrawiam gorąco!
Krzysztof Weber
Krzysztof Weber
11 grudnia 2018
Czytaj więcej
Jestem po zaawansowanych warsztatach w Łodzi. Krótko mówiąc - profesjonalizm, wysoki poziom, precyzyjna wiedza i świetna atmosfera. To pierwsze tego typu warsztaty na których Kamil pokazuje, jak zarabiać na rynkach finansowych, a nie tylko opowiada, że można na nich zarobić, jak u większości innych firm edukujących. Polecam wszystkim, nawet tym, którzy nie mają jeszcze jasno sprecyzowanego celu, ale którzy mają potrzeby własnego rozwoju, bo te właśnie warsztaty i całe zaplecze, które jest do nich dodane, powoduje bardzo wysoki samorozwój, ale tylko wtedy, kiedy się naprawdę tego chce. Osobiście już wiem, że wrócę w styczniu na powtórkę. Kamil, dziękuję - dzięki Tobie, zespołowi FT i społeczności mogą się otworzyć niejedne drzwi w życiu prowadzące do świata zmian na lepsze.
Artur Uznański
Artur Uznański
14 sierpnia 2018
Czytaj więcej
Niesamowity człowiek z ogromna wiedzą, którą potrafi przekazać. Nie owija w bawełnę, same konkrety, do tego wieloletnie doświadczenie, które widać od razu po podejściu do szkoleń no i oczywiście analiz rynkowych. Polecam, a ja osobiście na pewno jeszcze powtórzę zaawansowane, dla utrwalenia zdobytej wiedzy 😀
Maciek Szczęsny
Maciek Szczęsny
22 października 2018
Czytaj więcej
W lipcu byłem na podstawowych warsztatach, w ostatni weekend byłem na zaawansowanych. Oczywiście jestem na samym początku ale wydaje mi się że lepiej nie mogłem trafić 🙂 Dzięki!
Rafał Gaszyński
Rafał Gaszyński
20 marca 2018
Czytaj więcej
estem pod wrażeniem tego, co stworzył Kamil i Fraktal Trader. Szkolenia to kawał wartościowej wiedzy. Ale nawet najlepsze szkolenie to często za mało. Dla mnie kluczowy jest cały poszkoleniowy system wsparcia, dzięki któremu można powtarzać, utrwalać wiedzę tak długo, jak to jest potrzebne, żeby w końcu zrozumieć i skutecznie wprowadzić ją w życie. Do tego grupy fb, gdzie można dzielić się doświadczeniem, live tradingi, poranki tradera, trader support etc. Dostałem dużo więcej, niż się spodziewałem.
Grzegorz Gubernator
Grzegorz Gubernator
15 października 2018
Czytaj więcej
Podziwiam Cię Kamil za wysiłek i oddanie w jaki przeprowadzasz to długotrwałe i intensywne szkolenie . Brać w nim udział to zaszczyt
Poprzedni
Następny

Jak zarobić 1,5 mln dzięki metodzie Fraktal Trader?

Bartek mający obecnie 28 lat i stosujący na rynkach kryptowalut metodologię Fraktal Trader, zarobił już ponad 1,5 mln.

Ile mu to zajęło?

Na czym zarobił?

Jaki był jego kapitał startowy?

Czy skończył uczelnię ekonomiczną?

Dowiesz się w wideo.

Opinia Maklera Papierów Wartościowych

Piotr Bibrzycki jest maklerem papierów wartościowych. Od wielu lat pracuje też na stanowisku analityka finansowego

Do szkoleń Fraktal Trader na początku podchodził bardzo sceptycznie. 

Przypadek sprawił, że podczas pewnej konferencji dzielił scenę z naszą ekpią. To co usłyszał wydało mu się interesujące i wiarygodne. Dlatego postanowił sprawdzić i przyszedł na nasze warsztaty.

Dzięki temu nie tylko poprawił swoje wyniki finansowe związane z inwestowaniem na rynkach, ale też rozpoczął z nami stałą współprace stając się niezwykle wartościowym członkiem zespołu.

Wyniki Uczestników Warsztatów Uzupełniających (transakcje na rynku)

Czasami organizujemy dodatkowe warsztaty, gdzie spotykamy się w tygodniu przy działających rynkach. Razem przeprowadzamy analizy, uzupełniamy wiedzę i oczywiście zawieramy transakcje.

Zobacz opinie uczestników tych warsztatów

Szkolenie z Rynku Kryptowalut dla BitBay

To właśnie dzięki temu, że jeden z naszych głównych Partnerów – giełda Bitbay – zauważył moje trafione analizy, miałem możliwość poprowadzić szkolenie, które w całości było skupione na zagadnieniu inwestowania w kryptowaluty. Stworzona przeze mnie i mój zespół metodologia działa również na tym rynku, co bardzo mnie cieszy.

Opinia Patryka

Opinia Bogumiły

Tomek i Agnieszka

Opinia Krzysztofa

Opinia Anny

Opinia Daniela

Opinia Ewy - Pierwsze Pipsy

Opinia i Wyniki Łukasza