Fraktal Trader News

1000zł w 4 dni po podstawowych warsztatach – Sebastian

Ostatnio wiele osób wrzuca wyniki, które osiągają po naszych warsztatach. Wczoraj dostałem niezmiernie przyjemnego maila od Sebastiana:
Wojtku na początku maila chce podziękować za za linka do tradingu. Dzięki temu że poleciłeś Kamila postanowiłem spróbować. Byłem na szkoleniu w Krakowie. 2 tyg na demie (około 600$ na + ale wiadomo jak się gra wirtualną kasą  😉 )
Od poniedziałku (13.02.2017) zacząłem swoją przygodę i wynik hmmmm… 4 dni 1000zł. (jeszcze kilka transakcji otwartych na chwile obecną około  +200zł)

W załączniku print screen

8 pozycji na + , 6 na –   raczej nie przypadek tylko kwestia przełożenia wiedzy z szkolenia na praktykę
Bilans 1323zł na + i 417zł na –    (nie doliczałem div na +  /niecałe 100zł)Postanowiłem odkładać kasę na szkolenie zaawansowane by rozwijać swoje nowe hobby.

Jeszcze raz dziękuje  !!!

Pozdrawiam i życzę sukcesów
Sebastian Sech

Świetny wynik! Gratuluje!

A najpiękniejsze w tym jest to, że gdyby obracać 10 x większą kwotą… to zysk przy tych samych działaniach również byłyby x10. Czy prawie 10 tysięcy. W 4 dni – niezła pensja 😉 Rynek daje olbrzymie możliwości i warto się edukować, aby wiedzieć jak z niego ściągać pieniądze do siebie.

Screen podesłany przez Sebastiana (kliknij aby powiększyć)

Zobacz wideo z przykładami wyników innych osób:

Jeśli chcesz poznać wiedzę, która pozwoli Ci zminimalizować ryzyko i skutecznie inwestować na rynkach finansowych, to serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zarabiaj na wzrostach i spadkach rynków finansowych

Kliknij przycisk i sprawedź szczegóły
Szkolenie z Inwestycji